Forum Özel YILDIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Özel YILDIZ

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
KüßRa
Admin
Admin
KüßRa

Kadın
Yaş : 42 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 275 Nerden :

Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... Vide
MesajKonu: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptySalı Ekim 07, 2008 11:49 pm

Forumumuz hakkında öneri ve düşünceleriniz paylaşır mısınız ?
http://forumozelyildiz.yetkinforum.com
NisANur
Yeni Üye
Yeni Üye
NisANur

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 08/10/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden :

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 9:07 pm

ya hocaaam ben bu avatarı değiştiremiyom yaaa sinir oldum yardım edeymişiniiiş Mad Embarassed
KüßRa
Admin
Admin
KüßRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 9:09 pm

nisacım profil den yukarda solda imza avatar vs var ordan değiştirebilirsin
NisANur
Yeni Üye
Yeni Üye
NisANur

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPerş. Ekim 09, 2008 6:24 pm

cheers ayh çook teşekküy edeyiimm[b] Very Happy bounce
NisANur
Yeni Üye
Yeni Üye
NisANur

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPerş. Ekim 09, 2008 6:27 pm

çoq sevdüm ben bu siteyii teşekkürler hocaam Smile [b]
KüßRa
Admin
Admin
KüßRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPerş. Ekim 09, 2008 7:26 pm

beğenmene sevindimmm Smile
iea96
Moderatör
Moderatör

Erkek
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden :

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyCuma Ekim 10, 2008 10:55 pm

hocam site çok güzel ama daha gelişmesi lazım
http://iea96.tr.gg
genc_hack_16
Üye
Üye
genc_hack_16

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 09/10/08 Mesaj Sayısı : 92 Nerden : bursa

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyCuma Ekim 10, 2008 10:59 pm

üyeler sayesinde gelişecek
http://www.genchack16.team-forum.net
KüßRa
Admin
Admin
KüßRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyCuma Ekim 10, 2008 11:19 pm

evet üye sayısı ve paylaşım çoğaldıkça daha güzel olacak
iea96
Moderatör
Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyCuma Ekim 10, 2008 11:21 pm

hocam isterseniz siteme reklam verin Very Happy
sametresul
Üye
Üye
sametresul

Erkek
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 09/10/08 Mesaj Sayısı : 97 Nerden :

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 7:01 pm

EVVET
iea96
Moderatör
Moderatör

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 8:14 pm

FORUM ÇOK GÜZELL
cezaeko
Üye
Üye
cezaeko

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 89 Nerden : кütคђאค tคשşคภlı

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 8:31 pm

düzgün paylaşımlar yararlı konular bol olsun
cezaeko
Üye
Üye
cezaeko

Erkek
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 89 Nerden : кütคђאค tคשşคภlı

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyC.tesi Ekim 11, 2008 8:32 pm

daha fazla insana faydalı olalım böylece yıldızın öğrencilerini ispat etmiş oluruz
KüßRa
Admin
Admin
KüßRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPaz Ekim 12, 2008 1:41 pm

cezaeko demiş ki:
daha fazla insana faydalı olalım böylece yıldızın öğrencilerini ispat etmiş oluruz

lütfen yıldızın öğrencilerini ekremin dediği gibi doğru temsil edelim
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 306 Nerden : OkUlDaN....

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 6:37 pm

ya hocam kullanıcı adı değişmiyo mu değişmiyosa siz de mi bişey yapamıyosunuz nolur yardımcı olun???????????????????????????????????????? 8. sınıfa geçince benimki hala 7.sınıf olarak kalacakta ondan
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 99 Nerden :

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptySalı Ocak 27, 2009 8:22 pm

yildiz7a_busra demiş ki:
ya hocam kullanıcı adı değişmiyo mu değişmiyosa siz de mi bişey yapamıyosunuz nolur yardımcı olun???????????????????????????????????????? 8. sınıfa geçince benimki hala 7.sınıf olarak kalacakta ondan

degismez benim bildigim,yeniden acacaksin ama umarim bir dahaki actigin hesapta MESAJ,POST KASMAYA CALISMAZSIN
KüßRa
Admin
Admin
KüßRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptySalı Ocak 27, 2009 10:23 pm

yildiz7a_busra demiş ki:

büşracım ben değiştirebilirim sen bana bi nick söyle onu yapalım öyle de kalsın olurmu
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 186 Nerden :

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPaz Şub. 01, 2009 12:59 am

hocam eskiden forumda müzik falan vardı acaba koymayacak mısınız ?eğer rahatsız olanlar olursa bari müzik bölümüne koysanız
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPaz Şub. 01, 2009 12:03 pm

KüßRa demiş ki:
yildiz7a_busra demiş ki:

büşracım ben değiştirebilirim sen bana bi nick söyle onu yapalım öyle de kalsın olurmu
TABİ Kİ ÇOKKKK TEŞEKKÜRLER HOCAM Smile Smile Smile

büyüklü küçüklü olarak ''BuShRa'' olabilir Smile Smile Smile

hocam gerçekten çok teşekkür ederim siz gerçekten bitanesiniz lol! lol! lol!
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyPtsi Şub. 02, 2009 12:30 am

daha temiz bir forum için FLOOD YAPILAN YERLERİ SÖYLEYİNİZ.

ecem eklediğin fotoları ayrı ayrı mesajlar haline eklemişsin,lütfen onları bir araya getir ve diğer mesajlarını sil Wink
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptySalı Şub. 03, 2009 7:43 pm

ama burda bişey söylemem lazım benim 296 mesajım vardı şu anda ise 264 mesajım var ve sürekli mesajlarım siliniyo tek benim olmayabilir şunu da söylemek istiyorum eski konularda o kadar flood yapan ve çok gereksiz konuşanlar bazıları evet yazmış bırakmış ben bi şiir için teşekkür ediyorum ve hemen siliniyo lütfen birazda eski konulara bakın diğerleri benim fikrimde mi bilmiyorum ama benim fikrim bu
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptySalı Şub. 03, 2009 11:48 pm

yildiz7a_busra demiş ki:
ama burda bişey söylemem lazım benim 296 mesajım vardı şu anda ise 264 mesajım var ve sürekli mesajlarım siliniyo tek benim olmayabilir şunu da söylemek istiyorum eski konularda o kadar flood yapan ve çok gereksiz konuşanlar bazıları evet yazmış bırakmış ben bi şiir için teşekkür ediyorum ve hemen siliniyo lütfen birazda eski konulara bakın diğerleri benim fikrimde mi bilmiyorum ama benim fikrim bu

artık dediklerinin hepsi silindi ama gözümden kaçan olabilir bulursan söylersin

ayrıca sen de flood yapmışsın gereksiz yazmışsın o mesajların silindi,ettiğin teşekkürler silinmedi,sadece kendini düşünme Wink

bazı eklediğin resimler birleşti diğer mesajlar silindi bir de o var Wink
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 1:27 am

hocam bişey sormak istiyorum forumda kaç moderatör oluyo ya da şöyle sorayım birden fazla moderatör oluyo muu????
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

MesajKonu: Geri: Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...   Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz... EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 1:36 am

yildiz7a_busra demiş ki:
hocam bişey sormak istiyorum forumda kaç moderatör oluyo ya da şöyle sorayım birden fazla moderatör oluyo muu????

şu anda ben dahil iki süper moderatör var,diğeri mustafa hocamız ama foruma girmediğinden 2.süper mod ben oldum ayrıca iea96 da moderatör,moderatörlük atamalarını Kübra hocamız yapıyor,başka hiç kimse karışmıyor ve de karışmaya hakkı yoktur

Forum Hakkında Öneri ve Düşünceleriniz...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki