Forum Özel YILDIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Özel YILDIZ

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

WİPE OUT

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 99 Nerden :

WİPE OUT Vide
MesajKonu: WİPE OUT   WİPE OUT EmptyPaz Şub. 15, 2009 1:33 am

WİPE OUT 33

İzlenme Rekorları Kıran Bir Şov

ABC Televizyonunda yayına başlar başlamaz Amerikan televizyonlarının son beş yılın en iyi giriş yapan ve bütün rakiplerini geçerek yaza rating birincisi olarak damgasını vuran programı olan "WIPEOUT" henüz birinci sezonunda Almanya, Ispanya, Avustralya, İngiltere gibi pek çok ülkeyle beraber Türkiye'de de başlıyor. Amerika'da 2008'de son 5 yılın en başarılı programı olan WIPEOUT, bu yıl 20 ulkede daha yayınlanmaya başlayacak.

Çekimler Arjantin'de Gerçekleştirildi

Çekimleri Arjantin'de gerçekleşen “WIPEOUT”un, yapımcısı Endemol Türkiye'dir. Programın Arjantin'deki çekimlerini güzel yıldız Asuman Krause sunuyor.WIPEOUT için, programın çekimlerinin gerçekleştiği Arjantin'de “Dünya'nın en büyük açık hava oyun parkuru” kuruldu.

WIPEOUT Türkiye'de de Başlıyor

Türk izleyicisi ile Ocak ayı sonunda Show TV ekranlarında buluşacak "Dünyanın En Eğlenceli" yarışması için Türkiye'den 208 kişi Arjantin’de kurulmuş olan dünyanın en büyük açık hava oyun parkurunda zorlu şartlar altında yarışacak.

Her bölüme katılacak değişik tiplerde 16 yarışmacıdan birinci olan para ödülü kazanacak.

Show TV için Endemol Türkiye tarafından yapımı gerçekleştirilecek WIPEOUT'da, iddialı yarışmacılar inanılmaz büyüklükteki oyun düzenekleri aşmaya çalışırken, izleyicileri de ekran başında büyük bir eğlence bekliyor olacak.

1. Bölümün Galibi "Kaslı Barbie"

Kaslı Barbie Ece daha Wipeout Türkiye'nin ilk bölümünde büyük bir sürprize imza atarak yarışmanın ilk bayan galibi olma başarısı gösterdi ve 50.000 YTL büyük para ödülünü de kazandı.

GÖRKEMLİ BİR FİNAL SONUNDA, SON ŞANS ANIL 2. BÖLÜM'ün ŞAMPİYONU

Son Şans Anıl görkemli bir final performansıyla WIPEOUT 2. Bölüm şampiyonu oldu...

Yarışmada Acemi Parkuru, Koşu bandı ve Süpürge parkurlarında birinciliği yakalayamayan Son Şans Anıl, ismine yakışır şekilde son Final parkurunda şansını iyi değerlendirdi ve nefes kesen bir final ile Aşk Çocuğu Burak'ı geride bırakarak 2. bölüm şampiyon-luğunun ve 50.000 TL'nin sahibi oldu.

EKSTREM KORAY 3.BÖLÜM ŞAMPİYONU

Ekstrem Koray Wipeout'ta bir ilki gerçekleştirerek ödüllü
tüm etapları kazanarak 1.'liği kazandı.

Daha acemi parkurundan başlayarak yarışmada çok yüksek bir performans gösteren ekstrem Koray, Süpürge etabını da kazanarak 1.000 YTL ödülün sahibi oldu. Final etabında da yüksek bir performans gösteren Ekstrem Koray büyük ödül olan 50.000 YTL'nin de sahibi olarak Arjantin Çıkmazından başarıyla çıkmayı bildi...Tebrikler Ekstrem Koray...

çok güzel bir yarışma,şu ana kadar hiçbir diziyi veya yarışmayı bir bölüm kaçırmadan izlemedim ama wipe out'un bütün bölümlerini izlerim büyük ihtimal
herkese tavsiye ederim,yarışmanın eğlenceli olmasının yanı sıra bazı olaylardan da ders çıkabiliriz

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

En son emre tarafından C.tesi Mart 21, 2009 4:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 306 Nerden : OkUlDaN....

WİPE OUT Vide
MesajKonu: Geri: WİPE OUT   WİPE OUT EmptyPaz Şub. 15, 2009 11:21 am

ewt ya bu yarışma çok güzel ben birinci bölümünün tamamını izleyemedim ama ikinciyi izledim ve bu yarışmada BOL BOL GÜLDÜM Smile Smile Smile

teşekkürler Smile Smile
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

WİPE OUT Vide
MesajKonu: Geri: WİPE OUT   WİPE OUT EmptyPaz Şub. 15, 2009 2:24 pm

yildiz7a_busra demiş ki:
ewt ya bu yarışma çok güzel ben birinci bölümünün tamamını izleyemedim ama ikinciyi izledim ve bu yarışmada BOL BOL GÜLDÜM Smile Smile Smile

teşekkürler Smile Smile

paylaşımımı beğendiğin için teşekkürler

BU ARADA YARIŞMANIN BÖLÜM SONUÇLARI GÜNCELLENECEKTİR
_Damla96_
Yeni Üye
Yeni Üye
_Damla96_

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 14/11/08 Mesaj Sayısı : 32 Nerden :

WİPE OUT Vide
MesajKonu: Geri: WİPE OUT   WİPE OUT EmptyPtsi Şub. 16, 2009 10:54 pm

bence de yarışma güzel ve eğlenceli açıkcası yaşım tutsa belki ben de gider arjantinde bu eğlenceyi denerdim:D Very Happy Very Happy Very Happy ne macera ama .....
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 186 Nerden :

WİPE OUT Vide
MesajKonu: Geri: WİPE OUT   WİPE OUT EmptyPaz Mart 01, 2009 12:36 am

yarışma süpper teşekkürler paylaşım için afro lol!

En son _EceM_ tarafından Paz Mart 01, 2009 12:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

WİPE OUT Vide
MesajKonu: Geri: WİPE OUT   WİPE OUT EmptyC.tesi Mart 21, 2009 4:37 pm

BABA SARMUSAK 4.BÖLÜM ŞAMPİYONU

Baba Sarmusak büyük bir süprizi gerçekleştirerek Wipeout 4. bölümün şampiyonu oldu.

Çok talihsiz bir sakatlık yaşayan Didem, son engelden atlamasının ardından tam bitiriş butonuna basacakken sakatlanarak yarışmayı bırakmak zorunda kalınca, şampiyon 7 dakikalık bir sürede Arjantin Çıkmazını bitiren Baba Sarmusak Fikret oldu...

EMRE'nin ŞAMPİYONLUĞU REKORLA GELDİ

Ana Kuzusu Emre Wipeout'un
5. Bölümünü Arjantin Çıkmazı rekorunu da kırarak 2:27'de tamamladı...

Atletik fiziği ve çabukluğu ile yarışmanın en başından beri iddasını hissettiren Emre, Final etabında ciddi rakibi 32 Diş Orkun'un daha evvel birçok bölümde birincilerin bile yapamadığı 2:40'lık derecesini üzerindeki baskıya rağmen 2:27 ile geride bırakarak şampiyonluğunu ilan etti ve 50.000 TL'nin sahibi oldu...

GO-KART ELİF HERKESİ ŞAŞIRTTI...

1,55'lik boyuyla inanılmazı başaran Go-Kart Elif 6. Bölümün Şampiyonu
50.000 TL'nin de sahibi oldu...

1.55'lik boyu ile uçuran süpürge etabında boyunun dezavantajını yaşasada dengesi ve atikliği ile son bilet turunda karşı tarafa geçen Tenisçi Barlas'ı da hızıyla alt ederek final biletini aldı. Final etabında Apaçi Kadir ile amansız bir mücadeleye girişen Elif, son bilet etabından finale kalmayı hak kazanarak Wipeout'u kazanan ilk yarışmacı oldu.

WİPE OUT

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası