Forum Özel YILDIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Özel YILDIZ

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İSTEK AKORLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 186 Nerden :

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPerş. Ara. 18, 2008 6:55 pm

arkadaşlar istediğiniz akorları buraya yazarsanız bende size akorları bulurum Neutral Evil or Very Mad
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 10:27 pm

kimse istemiyor heraldeee Crying or Very sad
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 306 Nerden : OkUlDaN....

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 10:37 pm

ecem ben istek akor isteyebilirim
bana barış akarsunun şarkılarının akorlarını bulur musun(istediğin için soruyorum.)
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Ocak 10, 2009 11:49 pm

OLUR TABİİ HANGİSİ OLSUNN AMA ?
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Şub. 01, 2009 1:27 pm

hepsii olabilir Smile
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Şub. 22, 2009 1:14 am

BU KONU DA KAPATILSIN
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyCuma Şub. 27, 2009 9:06 pm

_EceM_ demiş ki:
BU KONU DA KAPATILSIN

yaşasın artık mesajlarımız silinmeyecek
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 11/10/08 Mesaj Sayısı : 99 Nerden :

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyCuma Şub. 27, 2009 9:39 pm

_BuShRa_ demiş ki:
_EceM_ demiş ki:
BU KONU DA KAPATILSIN

sevin artık, ben pek girmeyeceğim belki de hiç girmem foruma

forumun dağınık halini gördüm ve 1-2 hafta uğraştım düzenli hale sokmak için ama fazla sürmedi ve sürmeyecek düzenli hali sen yine post kasıp ve yine flood yapacaksın bunu biliyorum senin hedefin rütbeni artırmak

not:mod olsan bile yine post kasacaksın ve bunu bir marifet bileceksin,bu sözümü düşün

not:şimdiden aynı mesajı sanki bir diktatör öldü gibi çok sevinerek farklı yerlere yazmışsın,sanki bir mesajın görülmeyecek diyorum ya şimdiden hedefin kesin 10.000 mesaj yazmak(%99 u saçma mesajlar ve flood olacak buna eminim)

HADİ RASGELE BANA,ARTIK STRES ATMAK İÇİN İSTEDİĞİN KADAR MESAJ YAZ BUNDAN SONRASI BENİ İLGİLENDİRMEZ,BEN GİDİYORUM,BU FORUMUN DAĞINIK HALİNİ BİR DAHA GÖRMEK İSTEMİYORUM

bu arada Kübra hocama sesleniyorum,hocam modluğumu alın çünkü bu saatten sonra işe yaramaz ve lütfen bu görevimi,bu forumu düzgün tutmayı isteyenlere verin lütfen
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyCuma Şub. 27, 2009 11:33 pm

emre demiş ki:
_BuShRa_ demiş ki:
_EceM_ demiş ki:
BU KONU DA KAPATILSIN

forumun dağınık halini gördüm ve 1-2 hafta uğraştım düzenli hale sokmak için ama fazla sürmedi ve sürmeyecek düzenli hali sen yine post kasıp ve yine flood yapacaksın bunu biliyorum senin hedefin rütbeni artırmak

not:mod olsan bile yine post kasacaksın ve bunu bir marifet bileceksin,bu sözümü düşün

not:şimdiden aynı mesajı sanki bir diktatör öldü gibi çok sevinerek farklı yerlere yazmışsın,sanki bir mesajın görülmeyecek diyorum ya şimdiden hedefin kesin 10.000 mesaj yazmak(%99 u saçma mesajlar ve flood olacak buna eminim)

HADİ RASGELE BANA,ARTIK STRES ATMAK İÇİN İSTEDİĞİN KADAR MESAJ YAZ BUNDAN SONRASI BENİ İLGİLENDİRMEZ,BEN GİDİYORUM,BU FORUMUN DAĞINIK HALİNİ BİR DAHA GÖRMEK İSTEMİYORUM

bu arada Kübra hocama sesleniyorum,hocam modluğumu alın çünkü bu saatten sonra işe yaramaz ve lütfen bu görevimi,bu forumu düzgün tutmayı isteyenlere verin lütfen

şu anda senin kızmaya hakkın yok diye düşünüyorum çünkü sen süper moderatör olalı bütün mesajlarımız silindi ayrıca foruma kimse girmiyodu ve sürekli mesajları silmenden hepimiz rahatsızdık yani iyiki mesaj yazıyoruz süper moderatörlüğün alınınca yani mesajlarımı silemeyince şimdi de bana laf ediyosun hiç kusura bakma ama sen süper moderatör olmadan önce biz burda çok güzel paylaşım yapıyoduk biz ta kiii senin mesajları silmeye başladığın ana kadar iiki bi flood yapıyoz sanki o mesajları silip ya da biraraya getirmiyodun

ayrıca %99 saçma ve flood olacak eminim cümlesini de söylemeye hakkın yoktu sonuçta sen benim ne yazacağımı bilemezsin sonuçta benim mesajlarım sen mesajları silmeden önce kimse bana karışmıyodu ve şu andada senin bana karışmaya hakkın yokkkk Exclamation Exclamation Exclamation

ewt hedefim 10.000mesaj olabilir ama sen benim flood yazacağımı ya da saçma şeyler yazacağımı bilemezsin ayrıca herkes sendn şikayetçiydi biz sınıfta konuşurken kimse foruma girmek istemediğini dile getiriyodu artık herkesin foruma gireceğinden eminim

ayrıca bi mesajı bir kaç yere yazmış olabilirim kimden öğrendiysem artık (sende dikkat adlı konuyu kaç defa açmıştın hatırlatırım) bend moderatör olmaya meraklı değilim zaten sen benim bütün mesajlarımı sildikten sonra bi anlamı kalmadı MODERATÖRLÜĞÜN SENDE KALSIN İLERDE MESAJLARIMIZI SİLMEK İÇİN KULLANIRSIN Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ecemin neden sürekli bu konu kapatılsın bu konu kapatılsın dediğini düşündün mü?işte senin yüzünden eğer sürekli mesajlarım silincekse yazdığım bütün mesajlar açtığım bütün konular silinsin diye sürekli bu konu kapansın diyodu ama şimdi öyle bişey diyeceğini sanmıyorum
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 12:40 am

_BuShRa_ demiş ki:
emre demiş ki:
_BuShRa_ demiş ki:
_EceM_ demiş ki:
BU KONU DA KAPATILSIN

şu anda senin kızmaya hakkın yok diye düşünüyorum çünkü sen süper moderatör olalı bütün mesajlarımız silindi ayrıca foruma kimse girmiyodu ve sürekli mesajları silmenden hepimiz rahatsızdık yani iyiki mesaj yazıyoruz süper moderatörlüğün alınınca yani mesajlarımı silemeyince şimdi de bana laf ediyosun hiç kusura bakma ama sen süper moderatör olmadan önce biz burda çok güzel paylaşım yapıyoduk biz ta kiii senin mesajları silmeye başladığın ana kadar iiki bi flood yapıyoz sanki o mesajları silip ya da biraraya getirmiyodun

ayrıca %99 saçma ve flood olacak eminim cümlesini de söylemeye hakkın yoktu sonuçta sen benim ne yazacağımı bilemezsin sonuçta benim mesajlarım sen mesajları silmeden önce kimse bana karışmıyodu ve şu andada senin bana karışmaya hakkın yokkkk Exclamation Exclamation Exclamation

ewt hedefim 10.000mesaj olabilir ama sen benim flood yazacağımı ya da saçma şeyler yazacağımı bilemezsin ayrıca herkes sendn şikayetçiydi biz sınıfta konuşurken kimse foruma girmek istemediğini dile getiriyodu artık herkesin foruma gireceğinden eminim

ayrıca bi mesajı bir kaç yere yazmış olabilirim kimden öğrendiysem artık (sende dikkat adlı konuyu kaç defa açmıştın hatırlatırım) bend moderatör olmaya meraklı değilim zaten sen benim bütün mesajlarımı sildikten sonra bi anlamı kalmadı MODERATÖRLÜĞÜN SENDE KALSIN İLERDE MESAJLARIMIZI SİLMEK İÇİN KULLANIRSIN Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ecemin neden sürekli bu konu kapatılsın bu konu kapatılsın dediğini düşündün mü?işte senin yüzünden eğer sürekli mesajlarım silincekse yazdığım bütün mesajlar açtığım bütün konular silinsin diye sürekli bu konu kapansın diyodu ama şimdi öyle bişey diyeceğini sanmıyorum

normalde girmeyecektim ama bir bakayım dedim ve cevap vermeye karar verdim,bir kere herkes diyorsun ama senin yüzünden bırak sınıfını,ecemi bile bıktırdın niye?! söyleyeyim mi
2-3 günde 250 mesajtan 800-900 küsür mesaja ulaşarak kendini bir şey zannettin ve sadece rütbene baktın,sadece deneyimli üye olunarak BİRŞEYLİK OLUNMAZ.
İTİRAF ET,SEN O KDAR MESAJI RÜTBE İÇİN YAPTIN DEĞİL Mİ,DOĞRUYU SÖYLE VE SADECE SEN YAZMIŞTIN,BIRAK FLOOD'U ARKA ARKAYA 5 DAKİKA İÇİNDE YAZILMIŞ 5-6 MESAJINI GÖRDÜM EVET GÖRDÜM YALAN SÖYLEMİYORUM O 2-3 GÜNDE SADECE BEN VE SEN GİRDİK FORUMA VE BAŞKASI GÖRMEDİ,İLK BAŞTA GÖSTERMEK İSTEDİM AMA İÇİM ERMEDİ VE DÜZENLİ HALE GETİRDİM VE SONRA SEN SİNİRLENDİN İLK BAŞTA ECEMİ YALAN YANLIŞ SÖZLERİNLE BANA KARŞI AGRESİF HALE GETİRDİN VE ŞİMDİ DE SINIFINI YAPIYORSUN YALAN YANLIŞLARLA
KİMSE GELMİYOR DİYORSUN AMA ZATEN 2-3 AY ÖNCESİNDEN ARTIK ÜYE ALIMI DURDU YANİ KAYDOLAN OLMADI AMA BU OLAYLAR SADECE 1 AY İÇİNDE OLDU BUNU DA HATIRLATAYIM

KÜBRA HOCAMDAN İSTEĞİM HESABIMI SİLMESİ EĞER YARDIMCI OLACAKSAM SİTE İŞLERİNDE YARDIMCI OLABİLİRM AMA ARTIK FORUM İŞLERİNDE GÖZÜKMEK İSTEMİYORUM AMA YİNE DE UNUTAMADIĞIM YILLARIMI GEÇİRDİĞİM OKULUMA BU KONUDA YARDIMCI OLMAK İSTERİM
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 1:49 pm

emre demiş ki:
_BuShRa_ demiş ki:
emre demiş ki:
_BuShRa_ demiş ki:
_EceM_ demiş ki:
BU KONU DA KAPATILSIN

normalde girmeyecektim ama bir bakayım dedim ve cevap vermeye karar verdim,bir kere herkes diyorsun ama senin yüzünden bırak sınıfını,ecemi bile bıktırdın niye?! söyleyeyim mi
2-3 günde 250 mesajtan 800-900 küsür mesaja ulaşarak kendini bir şey zannettin ve sadece rütbene baktın,sadece deneyimli üye olunarak BİRŞEYLİK OLUNMAZ.
İTİRAF ET,SEN O KDAR MESAJI RÜTBE İÇİN YAPTIN DEĞİL Mİ,DOĞRUYU SÖYLE VE SADECE SEN YAZMIŞTIN,BIRAK FLOOD'U ARKA ARKAYA 5 DAKİKA İÇİNDE YAZILMIŞ 5-6 MESAJINI GÖRDÜM EVET GÖRDÜM YALAN SÖYLEMİYORUM O 2-3 GÜNDE SADECE BEN VE SEN GİRDİK FORUMA VE BAŞKASI GÖRMEDİ,İLK BAŞTA GÖSTERMEK İSTEDİM AMA İÇİM ERMEDİ VE DÜZENLİ HALE GETİRDİM VE SONRA SEN SİNİRLENDİN İLK BAŞTA ECEMİ YALAN YANLIŞ SÖZLERİNLE BANA KARŞI AGRESİF HALE GETİRDİN VE ŞİMDİ DE SINIFINI YAPIYORSUN YALAN YANLIŞLARLA
KİMSE GELMİYOR DİYORSUN AMA ZATEN 2-3 AY ÖNCESİNDEN ARTIK ÜYE ALIMI DURDU YANİ KAYDOLAN OLMADI AMA BU OLAYLAR SADECE 1 AY İÇİNDE OLDU BUNU DA HATIRLATAYIM

KÜBRA HOCAMDAN İSTEĞİM HESABIMI SİLMESİ EĞER YARDIMCI OLACAKSAM SİTE İŞLERİNDE YARDIMCI OLABİLİRM AMA ARTIK FORUM İŞLERİNDE GÖZÜKMEK İSTEMİYORUM AMA YİNE DE UNUTAMADIĞIM YILLARIMI GEÇİRDİĞİM OKULUMA BU KONUDA YARDIMCI OLMAK İSTERİM

onları ben doldurmadım hepsi senin suçundu çünkü sen sürekli mesajları sildin ben eceme hiç bişey söylemedim ecem senin bütün mesajları sildiğini ve senden şikeyetçi olduğunu söyledi
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 7:02 pm

suç bende olabilir ama ecemle ikiniz doldurdunuz
suçlu isem sizin sayenizde oldu,çünkü rütbeni artırmak için post kastın
kastığın postlar bari gerekli olsaydı ama çoğu stres atmak için yazılmış gereksiz yazılarındı
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 11:57 pm

emre abi bizim tek dediğimiz şey çok fazla mesaj silmen idi tabiki de bazı gereksiz mesajları silebilirsin ama gerçekten çok siliyordun bizde kübra öğretmene sadece uyarmasını rica ettik[/color[color=brown]]....asla doldurma yapmadık...senin bizi böyle suçlamanı anlayamıyorum.yine de foruma yaptığın yararlardan ve girişimlerinden dolayı teşekkkür ederim..
ecem
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 12:00 am

artık kavga etmenizi bırakmanızı öneririm hepimiz bazı yönlerde haklıyız bazı yönlerde haksızız kimsenin kalbi kırılmasın emre abi sende foruma geri gel bundan sonra böyle tartışmalar bir daha olmasın okulumuzun adına yakışır paylaşımlar yapalımm saygılarım ile...
_EceM_
Üye
Üye
_EceM_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 12:11 am

evet birkaç akor daha ekleyeyim barii Very Happy
BM
Bu kez anladım
D
Kuru dallardan yapma
EM BM C
Bi köprüden geçiyorum

BM
Ben ordaydım
D
Erbabı yalnızları
EM BM C
Yutan kentler biliyorum

BM
Bu kez anladım
D
Hüzünlerden bozma
EM BM C
Mutluluklar yaşıyorum

BM
Ben ordaydım
D
Acemi aşıkları
EM BM
Boğan sular biliyorum

D
Ne müttefik belli
F# BM
Ne sığınakların yeri

BM C D C
Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür
EM BM
Sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim
BM C
Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim
EM BM
Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim
C D C BM
Hem suçsuz hem güçsüz hem halsiz...

BM
Bu kez anladım
D
Kartonlardan yapma
EM BM C
Siperlere pusuyorum

BM
Ben ordaydım
D
Huzurlu zamanları
EM BM
Yıkan sonlar biliyorum

D
Ne müttefik belli
F# BM
Ne sığınakların yeri

BM C D C
Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür
EM BM
Sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim
BM C
Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim
EM BM
Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim
C D C BM
Hem suçsuz hem güçsüz hem halsiz...
bence bu şarkı çook güzel gitarlada süpper oluyo burdan herkese tavsiye ediyorumm...

bir akor dahhaa
SEN AĞLAMA
EM
HASRET OLDU AYRILIK OLDU
AM
HÜZÜNLERE BÜRÜNDÜ SAATLER
DM
GÖRDÜĞÜM AKAN İKİ DAMLA YAŞ
G F EM
AYRILIKLA SEVGİYLE BERABER
EM
BİR ŞARKI,BİR ŞİİR GİBİ
AM
YAŞADIĞIM CANIM ACILARLA
DM
SENDEN BANA HATIRA ŞİMDİ
G F EM
SAKLADIĞIM SEVGİLİ KEDERLER
AM DM
BİR SIR GİBİ SAKLARIM SENİ
G C
BİR YEMİN BİR GİZLİ DÜŞ GİBİ
F DM
BEN BU YÜKÜ TAŞIRIM SEN GİT
EM AM
GİT ACILARLA
EM
SEN AĞLAMA DAYANAMAM
AM
AĞLAMA GÖZ BEBEĞİM SANA KIYAMAM
F
AL YÜREĞİM SENİN OLSUN
G EM
YĞREĞİN BENDE KALIRSA YAŞAYAMAM

SEN AĞLAMA............

*NOT : BU ŞARKIDA HIZLI BAŞLAMADAN, ÖNCE ARPEJ VEYA TELLERLE TARAMA YAPILABİLİR.

SEN AĞLAMA DA RİTM VE BU ŞARKIYA BAŞINDA VE SONUNDA İSTEĞE BAĞLI SOLO

ÇALIŞMASI YAPILABİR.AMA YİNEDE BİR ŞARKIYI ÇALMADAN ORJİNALİNİ ORJİNAL

SESTEN DİNLEYİN.notuma dikkat ederseniz sevinirimm
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 12:50 am

emre demiş ki:
kastığın postlar bari gerekli olsaydı ama çoğu stres atmak için yazılmış gereksiz yazılarındı

ewt gereksiz de olabilirdi ama sadece ecemle benim mesajlarımız yok öyle deil mi diğer kişilerin o kadar saçma mesajlarıda var ki belliki onları görmemişsin
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 1:08 am

_EceM_ demiş ki:
emre abi bizim tek dediğimiz şey çok fazla mesaj silmen idi tabiki de bazı gereksiz mesajları silebilirsin ama gerçekten çok siliyordun bizde kübra öğretmene sadece uyarmasını rica ettik[/color[color=brown]]....asla doldurma yapmadık...senin bizi böyle suçlamanı anlayamıyorum.yine de foruma yaptığın yararlardan ve girişimlerinden dolayı teşekkkür ederim..
ecem

teşekkürler ecem,foruma dön demişsin ama artık pek aktif olmayacağım ama yine de YILDIZI unuttum sanmayın artık sanal olarak ziyaret etmesem de YILDIZA ara sıra geziler yapabilirim Smile

sen zaten pek doldurma yapmadın bu nedenle pek de mesajın gitmedi ama büşranın 500-600 tane doldurması vardı bunları sildim ve sinirlendi tabii bir kişi de benden nefret ederse o ortamda artık pek bulunmam

anlayışın için yine de teşekkürler,inş. süper modluğa iyi ve beğenilen birisi getirilir ve kübra hocama iyi bir şekilde yardımcı olur

ben herhalde pek yardımcı olamadım ama yine de burada vakit geçirmek güzeldi Wink
emre
Moderatör
Moderatör
emre

Erkek

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 1:11 am

_BuShRa_ demiş ki:
emre demiş ki:

ewt gereksiz de olabilirdi ama sadece ecemle benim mesajlarımız yok öyle deil mi diğer kişilerin o kadar saçma mesajlarıda var ki belliki onları görmemişsin

başkaların doldurma mesajlarını da sildim hele ömerin mesaj sayısı resmen 1/5 de biri olmuştur

evet sende de 1/5 de biri olmuş olabilir ama inan ki sildiklerimin hepsi hemen hemen doldurmaydı,BUNU LÜTFEN KABUL ET VE RÜTBEN İÇİN MESAJ SAYISI DOLDURMAYLA ARTTIRDIĞINI KABUL ET Wink
_BuShRa_
Deneyimli Üye
Deneyimli  Üye
_BuShRa_

Kadın

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: Geri: İSTEK AKORLAR   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 8:56 pm

emre demiş ki:
_EceM_ demiş ki:
ecem

teşekkürler ecem,foruma dön demişsin ama artık pek aktif olmayacağım ama yine de YILDIZI unuttum sanmayın artık sanal olarak ziyaret etmesem de YILDIZA ara sıra geziler yapabilirim Smile

sen zaten pek doldurma yapmadın bu nedenle pek de mesajın gitmedi ama büşranın 500-600 tane doldurması vardı bunları sildim ve sinirlendi tabii bir kişi de benden nefret ederse o ortamda artık pek bulunmam

anlayışın için yine de teşekkürler,inş. süper modluğa iyi ve beğenilen birisi getirilir ve kübra hocama iyi bir şekilde yardımcı olur

ben herhalde pek yardımcı olamadım ama yine de burada vakit geçirmek güzeldi Wink

ben senden nefret etmiyorum benim yerimde kim olsa sinirlenirdi diye düşünüyorum bu nedenden dolayı forumdan ayrılmana gerek yok ama zaten hepsi geride kaldı ve ne kadar çok mesajım olursa olsun sonuçta silindi ben kendi adıma senden özür diliyorum Sad Crying or Very sad kesinlikle senin benden özür dilemeni beklemiyorum

En son _BuShRa_ tarafından C.tesi Mart 07, 2009 12:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
iea96
Moderatör
Moderatör

Erkek
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 10/10/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden :

İSTEK AKORLAR Vide
MesajKonu: ELVEDA   İSTEK AKORLAR EmptyPaz Mart 01, 2009 11:27 pm

FORUMUN CIVKI ÇIKTI ARTIK BEN GİDİORUM BY BY.
HOCAM SİZE ZAHMET MESAJLARIMI VE ÜYELİĞİMİ SİLİN PLS.
http://iea96.tr.gg

İSTEK AKORLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası